Najnowszy

Zarezerwuj swoje szkolenia ogólnodostępne

Gorąco zapraszamy Państwa do rezerwacji miejsca na poniższe spotkania: Budowanie Fundamentów na rzecz Efektywnego Zespołu - szkolenie otwarte, hotel „Pod Reglami” w Krynicy Górskiej, tren

Czytaj więcej...

Biznes dla sektora non profit

admin 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects uprzejmie zapraszamy do zgłaszania się w akcji „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wygrać w konkursie całkowicie darmowe warsztaty edukacyjne – jako upominek w zamian za świadczoną dobroczynność. Dotychczas kursy przeprowadzono dla ośmiu spółek – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Zespół uczestników szkolenia ma prawo wybierac lokalizację spotkania, preferowaną dla siebie datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Do wyboru jest kilka dziedzin: od komunikacji i współpracy, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Dotąd z oferowanego wsparcia skorzystali: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia., Miasto Dęblin, Urząd Gminy w Pakosławicach, Edustacja.pl.

Wspierane kampanie: Akademia Seniora - Łączymy pokolenia, Wiele jeszcze mogę zdziałać!, Dobry czas na rozwój - szkolenia dla osób po 45 roku życia z zakresu programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie z elementami informatyki, Wyjdź na prowadzenie, Akademia III wieku w Małdytach

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit realizujemy w hotelach, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Biały Rumak w Tyliczu i Okragły Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest fundacja szkoleniowa Instytyt Przywództwa z Gdańska. Jest to ekspert w zakresie gier biznesowych, wyjazdów team building i niektórych programów kształtowania kompetencji interpersonalnych. Razem oferujemy naszym klientom następujące narzędzia:

- Profesjonalne symulacje planszowe z tematyki kierowania projektem, zarządzania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji i podejmowania decyzji

- Plenerowe projekty integracyjny o intensywnie edukacyjnym charakterze – programy wspierające kompetencje z zakresu pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy ról zespołowych.

- Szkolenia menedżerskie z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, motywowanie, asertywność, oraz tematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej firmy oferujęmy rabat na powyższe narzędzia – 45% po powołaniu się na nas. Ponadto z przyjemnością zorganizujemy na życzenie coaching wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: