Najnowszy

Zarezerwuj swoje szkolenia ogólnodostępne

Gorąco zapraszamy Państwa do rezerwacji miejsca na poniższe spotkania: Budowanie Fundamentów na rzecz Efektywnego Zespołu - szkolenie otwarte, hotel „Pod Reglami” w Krynicy Górskiej, tren

Czytaj więcej...

Kursy uczelniane – wyjazdy do USA

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje warsztaty i notyfikacje egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie rekrutację do tamtejszej placówki akademickiej. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. poniższe kursy: 

Opis kursów nr O99/UK:

Studia niezależne od zarządzania pożarami, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zbadanie tematów związanych z zarządzaniem pożarem. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności. Seminaria Fire Management-Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z zarządzaniem pożarem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Kursy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr I82/USA:

Usługi Health Support Services zapewniają młodzieży wiedzę i umiejętności, które można wykorzystać w działaniach wspierających podstawową opiekę zdrowotną pacjentów, takich jak doradztwo, edukacja zdrowotna, zarządzanie chorobami i redukcja ryzyka. Ponieważ usługi wsparcia technicznego można szeroko zdefiniować, tematy kursów zazwyczaj obejmują również ogólną opiekę zdrowotną, taką jak anatomia i fizjologia, terminologia medyczna, procedury udzielania pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz obowiązki etyczne i prawne.

Definicja kursów nr L12/USA:

Niezależne studia w zakresie systemów informacyjnych zarządzania, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami informacji zarządzania. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr B29/UK:

Studia niezależne od turystyki i turystyki, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami zainteresowań w branży turystycznej i turystycznej. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr L74/USA:

Seminaria budowy i eksploatacji turbin wiatrowych zapewniają młodzieży zrozumienie działania turbin wiatrowych i branży energetyki wiatrowej. Kurs ten umożliwia młodzieży zapoznanie się z przygotowaniem terenu i konstrukcją, specyfikacją elementów turbiny oraz programami produkcyjnymi, eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi oraz pozyskiwaniem danych i ich oceną.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr E63/USA:

Szkolenia te zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące poszczególnych tematów związanych z naprawą i naprawą nadwozi i powierzchni samochodowych. Temu lub kilku ściśle związanym tematom (takim jak wymiana części niestrukturalnych, automatyczne spawanie nadwozi lub naprawa plastiku) poświęca się szczególną uwagę w tego typu kursie.Tagi: