Najnowszy

Zarezerwuj swoje szkolenia ogólnodostępne

Gorąco zapraszamy Państwa do rezerwacji miejsca na poniższe spotkania: Budowanie Fundamentów na rzecz Efektywnego Zespołu - szkolenie otwarte, hotel „Pod Reglami” w Krynicy Górskiej, tren

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w których wielu kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do zatrudnionych pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, jakie spotyka się bardzo często w firmowych relacjach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą należałoby poprawić, to chętnie spróbuję w tym pomóc. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować wszelkie działania.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni nadal dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, jak również z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to przede wszystkim ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także optymalizuję całość procesów kadrowych. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: